Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego lutowego wydania Wiadomości Komunalnych, w których relacjonujemy start konsultacji społecznych i podsumowujemy efekty akcji “Zielona energia z choinek”.

 

Czy Ostrów Wielkopolski potrzebuje elektrociepłowni na paliwa alternatywne i biomasę? Ostrowskie Centrum Rozwoju Komunalnego chce wspólnie z mieszkańcami, ekspertami i wszystkimi zainteresowanymi środowiskami, poprzez poważną i merytoryczną dyskusję, wypracować odpowiedź na pytanie, czy lokalna społeczność Ostrowa Wielkopolskiego chce tego rodzaju inwestycji w naszym mieście

W programie również podsumowanie akcji „Zielona energia z choinek” Spółki Grupy Kapitałowej Centrum Rozwoju Komunalnego bezpłatnie odbierały po Świętach Bożego Narodzenia od mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego wykorzystane choinki. Zebrano ponad 25 ton czyli około 2100 choinek.

Jak zawsze zapraszamy również na dwie rozmowy, tym razem naszymi gośćmi byli: dr inż. Krzysztof Haziak współautor koncepcji ostrowskiej elektrociepłowni na paliwa alternatywne i biomasę oraz dr Grzegorz Samitowski partner naukowy projektu ostrowskiej elektrociepłowni na paliwa alternatywne i biomasę.

Scroll to Top
Skip to content