Aplikacja pomoże dojechać na miejsce

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj

Od 1 marca pasażerowie w Ostrowie Wielkopolskim mogą korzystać z popularnej aplikacji jakdojade. Dzięki temu, w łatwy sposób pomoże zaplanować podróż komunikacją miejską.

 

Już od dzisiaj pasażerowie podróżujący autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacji mogą korzystać z darmowej aplikacji „jakdojade”, która w łatwy sposób pomoże zaplanować podróż komunikacją miejską. Wystarczy podać skąd oraz dokąd jedziemy, by sprawdzić możliwe warianty przejazdu.

Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play: https://play.google.com/store/search?q=jakdojade&c=apps&hl=pl

lub skorzystać z wersji na przeglądarkę www.jakdojade.pl

Jakdojade jest narzędziem, umożliwiającym zaplanowanie podróży przy użyciu środków publicznego transportu zbiorowego. Wyniki wyszukania prezentowane są w formie:

  1. a) Informacji tekstowej zawierającej nazwy przystanków, środki publicznego transportu zbiorowego, z których należy skorzystać w wyszukanym połączeniu, czas dojścia do i z przystanków oraz czas potrzebny na przesiadkę,
  2. b) graficznej, pokazanej na mapie w postaci trasy podróży z zaznaczonymi rodzajami środków publicznego transportu zbiorowego i ich przebiegiem.

Aplikacja znajduje optymalne połączenia komunikacyjne, uwzględniając przesiadki, opóźnienia pojazdów, zmiany w rozkładach, czasy przejść pieszo i wiele innych parametrów.

Użytkownikiem może być wyłącznie osoba fizyczna, która ukończyła 16 lat. Użytkownik może zarejestrować swoje konto w Jakdojade.

Aplikacje mobilne Jakdojade oferują również możliwość zakupu biletów na przejazd komunikacją publiczną u wybranych przewoźników i organizatorów transportu.

Dokładne zasady zakupu biletów reguluje Regulamin sprzedaży biletów.

 

 

Przewiń do góry Skip to content