Awaria miejskiego ciepłociągu – są wyłączenia

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

W związku z awarią sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Piastowskiej i ul. Kopernika, do której doszło w sobotę 13 lutego przed południem, służby techniczne Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego cały czas prowadzą w trybie ciągłym intensywne prace w celu zlokalizowania dokładnych miejsc i skali awarii rurociągu oraz jak najszybszej realizacji koniecznych prac naprawczych.

 

Ze względu na rodzaj i skalę awarii pod względem technicznym istnieje ryzyko, że usunięcie awarii może potrwać do późnych godzin nocnych i nie będzie możliwe przywrócenie dostaw ciepła dziś wieczorem i w nocy z soboty na niedzielę.

 

Dokładając wszelkich starań i prowadząc intensywne prace, aby taka sytuacja była ostatecznością, z wyprzedzeniem informujemy Mieszkańców o takiej ewentualności i prosimy o ewentualne wyposażenie się w inne przenośne elementy do zastępczego ogrzewania mieszkań np. nagrzewnice, dmuchawy czy promienniki ciepła.

 

Wykaz ulic objętych wyłączeniem ciepłociągu:
ul. Piastowska
ul. Kopernika
ul. Kościuszki
ul. Sobieskiego
ul. Partyzancka 31
ul. Głogowska 9
ul. Majdan
ul. Prosta
ul. Wrocławska

 

Spółka przeprasza klientów za wszelkie niedogodności.

 

O rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco m.in. za pośrednictwem profili społecznościowych Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego, Centrum Rozwoju Komunalnego i Urzędu Miejskiego.

 

 

 

 

 

Scroll to Top
Skip to content