BEZPŁATNY WYJAZD STUDYJNY DLA MIESZKAŃCÓW

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. realizując działania informacyjno-konsultacyjne związane z planami budowy nowej elektrociepłowni zasilanej paliwem alternatywnym z odpadów oraz biomasą zaprasza na bezpłatny wyjazd studyjny do Poznania. Wyjazd będzie znakomitą okazją do poznania zasad funkcjonowania obiektów zajmujących się termicznym przekształcaniem odpadów.

 

 

Wyjazd odbędzie się 14 września 2023 roku. Uczestnicy zwiedzą poznańską instalację produkującą prąd i ciepło z odpadów komunalnych nienadających się do recyklingu, wytwarzanych przez mieszkańców miasta i aglomeracji. Dzięki temu mieszkańcy płacą niższe opłaty za odpady, które zamiast trafiać na składowisko są wykorzystywane do produkcji energii.

 

Organizator wyjazdu zapewnia bezpłatnie: przejazd autokarem, zwiedzanie instalacji, lunch
i ubezpieczenie NNW.

 

Zgłoszenia udziału w wyjeździe przyjmowane są na adres mailowy abudzyn@crk.com.pl, oraz telefonicznie pod numerem telefonu 725-770-017 lub w siedzibie Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. przy ulicy Partyzanckiej 27 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-15.00).

 

 

RAMOWY PLAN WYJAZDU STUDYJNEGO

godz. 7:00           Wyjazd z Ostrowa Wielkopolskiego (przystanek autobusowy przy ul. Kompałły)

godz. 9:30           Prezentacja i zwiedzanie instalacji termicznego przekształcania odpadów komunalnych w Poznaniu

godz. 12:00          Lunch

godz. 13:15          Zwiedzanie zakładu zagospodarowania odpadów ZZO w Suchym Lesie

godz. 16:30          Przyjazd do Ostrowa Wielkopolskiego

 

Fot. Fragment instalacji termicznej w Koninie, podczas poprzedniej wizyty studyjnej dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego

 

 

 

 

Scroll to Top
Skip to content