CYRK NA LODZIE na targowisku przy ul. Witosa

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj

Na targowisku przy ul. Witosa zagości CYRK NA LODZIE, który zaprezentuje swój program artystyczny po raz pierwszy w Polsce i w naszym mieście. W dniach 20-21 marca o godz. 17.30 mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego będą mieli dwukrotnie szansę spotkania się z zupełnie nowym wymiarem sztuki cyrkowej, Cyrkiem XXI wieku, który łączy piękno łyżwiarstwa figurowego z akrobatyką cyrkową.

 

Pod namiotem cyrkowym na specjalnej tafli lodu wystąpi blisko 20 artystów z ponad 10 państw świata! W obsadzie znajdą się światowej sławy łyżwiarze, którzy mają na koncie takie produkcje jak: Disney On Ice, Holiday On Ice.

W programie występują również artyści ze światowych aren cyrkowych oraz przeróżnych festiwali cyrkowych. Tylko na premierze Circus on Ice w dniach 20 i 21 marca 2024 r. będzie można obejrzeć ewolucje na trampolinach oraz latających huśtawkach wykonane przez grupę kaskaderów.

Światowej sławy łyżwiarze wystąpią w oszałamiającej choreografii w bajkowej oprawie oraz zabiorą widzów w podróż do niesamowitej lodowej krainy wyobraźni.

BILETY:

 

 

Przewiń do góry Skip to content