Deszcz nie wystraszył ogrodników

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Mimo zimna i ulewnego deszczu, ogrodniczy kiermasz zorganizowany przez spółkę Targowiska Miejskie okazał się prawdziwym hitem. Na targowisku przy ulicy Witosa, był ogromny wybór ogrodowych kwiatów, traw ozdobnych, bylin, drzew iglastych oraz ozdób.

 

Na przekór pogodzie, większość stoisk mieściła się pod dachem, więc deszcz nie przeszkodził w zakupach i oglądaniu roślin przez miłośników przydomowych ogrodów.

Było w czym wybierać, bo Wiosenny Targ Ogrodniczy był doskonałą okazją do zaprezentowania oferty kilkudziesięciu wyspecjalizowanych ogrodników i szkółkarzy, wystawców z branży rolniczej, narzędzi ogrodniczych, nawozów, ozdób, czy środków ochrony roślin.

Na miejscu można było kupić w atrakcyjnych cenach m.in. drzewka i krzewy ozdobne i owocowe, nasiona, sadzonki, cebulki kwiatów, a nawet ciekawe rzeźby i figury ogrodowe.

Można było również kupić piękne donice i wazony ozdobne, a także ziemię i akcesoria ogrodnicze.

Furorę robiły też pomysłowe ozdoby gliniane, sadzonki drzew i krzewów.

Specjaliści z poszczególnych branż na miejscu udzielali porad dotyczących prawidłowej pielęgnacji prezentowanych roślin, czy na temat projektowania terenów zielonych.

To wszystko sprawiło, że mimo niesprzyjającej pogodzie wiosenny kiermasz ogrodniczy cieszył się dużym zainteresowaniem kupujących.

 

Scroll to Top
Skip to content