Miejskie spółki na majOSTaszkach

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj

To był pracowity i intensywny weekend dla ostrowskich spółek komunalnych biorący udział w tegorocznych majOSTaszakch. Setki ostrowian odwiedziły stoiska z atrakcjami przygotowane przez Miejski Zakład Komunikacji i Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO.  

 

Miejski Zakład Komunikacji zaprezentował jednego ze swoich „elektryków”. Każdy mógł dokładnie obejrzeć, czy nawet poczuć się, jak kierowca autobusu elektrycznego, znajdującego się posiadaniu ostrowskiego przewoźnika. Rodzice chętnie robili zdjęcia swoim pociechom „za kółkiem” autobusu, a pracownicy spółki odpowiadali na pytania odwiedzających autobus elektryczny. Wewnątrz na dzieci i młodzież czekały gry, zabawy i kolorowanki planszowe oraz konkursy z nagrodami.

 

 

W ekologiczny przekaz festynu miejskiego wpisała się również spółka Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO. Tu również na dzieci czekały konkursy rysunkowe z nagrodami. Dorośli mogli otrzymać firmowe upominki przynosząc na stoisko MZO przeznaczone do bezpiecznej utylizacji baterie.

 

 

 

Uczestnicy miejskiego festynu mogli również podziwiać oddany kilka dni temu do użytku, gruntownie zmodernizowany kompleks gastronomiczno-konferencyjny Laguna.

 

Przewiń do góry Skip to content