Nagroda za wysoką jakość usług dla Wodkanu

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Spółka Wodkan SA otrzymała tytuł i Złote Godło QI 2021 Najwyższa Jakość w kategorii usługi za “Produkcję i dostawę wody oraz odbiór i oczyszczanie ścieków” w konkursie pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Wodkan zgłosił do konkursu  konkursie wszystkie ostatnie inwestycje, które mają wpływ na poziom świadczonych usług dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego.

 

Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2021 pozytywnie oceniła przesłane do konkursu zgłoszenie i przyznała firmie WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. tytuł Laureata oraz Złoto Godło QI 2021 w kategorii QI SERVICES.

 

Kapituła programu, odbywającego się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, bardzo wysoko oceniła zgłoszenie i nagrodziła działania Wodkanu związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności.

 

Tytuł Najwyższa Jakość Quality International oraz Złote Godło i Certyfikat Quality International 2021, wyróżnienie sygnowane przez instytucje patronujące, jest potwierdzeniem najwyższej jakości.

Scroll to Top
Skip to content