Najlepsze zakupy w świątecznym klimacie na targowiskach i zieleniakach

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

 Już po raz drugi spółka Targowiska Miejskie zaprasza na przedświąteczny Bazar Bożonarodzeniowy. Na terenie zieleniaka przy ul. Tomczeka i ul. Paderewskiego, do 23 grudnia włącznie, można się zaopatrzyć w najpotrzebniejsze w czasie świąt produkty. Także wszystkie inne place targowe w Ostrowie Wielkopolskim przygotowują się do gorącego przedświątecznego okresu zakupów.

 

Przedświąteczne handlowanie na zieleniakach zagości w okresie od 17 do 23 grudnia 2021 r. w godzinach od 10:00 do 17:00. Spółka Targowiska Miejskie SA przygotowała na ten czas specjalną ofertę skierowaną dla handlowców, którzy wzbogacą swój asortyment o produkty okolicznościowe związane ze świętami Bożego Narodzenia.

Na miejskim zieleniaku królować będą tradycyjne wyroby rękodzielników, rzemieślników i producentów wyrobów regionalnych. Nie zabraknie wszelkiego typu stroików świątecznych, bombek, ozdób choinkowych, upominków, zabawek dla dzieci, również produktów wędliniarskich, wyrabianych na bazie tradycyjnych i unikatowych receptur.

Klienci będą się również mogli zaopatrzyć w wyrabiane domowym sposobem, bardzo poszukiwane regionalne miody wielosmakowe.

Spółka przygotowała dodatkowe miejsca handlowe usytuowane również przed zieleniakiem przy ul. Paderewskiego, w specjalnie do tego celu wybudowanych drewnianych kioskach jarmarkowych i namiotach.

– Spółka Targowiska Miejskie, poszerzając powierzchnie handlowe, wzięła pod uwagę nie tylko zwiększenie oferty asortymentowej przed świętami dla naszych mieszkańców. Pomyśleliśmy również o konieczności stworzenia dogodnych warunków handlowcom i naszym kontrahentom w trudnych czasach pandemii, także tym dotychczasowym, którzy od lat towarzyszyli nam w świątecznym handlowaniu. Ofertę tegorocznego “Bazaru Świątecznego” na którą wszystkich gorąco zapraszamy, kierujemy także do wszystkich zainteresowanych zakupem tych wyjątkowych produktów – zaprasza prezes spółki, Ewa Psztyr.

 

 

Scroll to Top
Skip to content