Najlepsze zakupy w świątecznym klimacie na targowiskach i zieleniakach

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj

 Już po raz drugi spółka Targowiska Miejskie zaprasza na przedświąteczny Bazar Bożonarodzeniowy. Na terenie zieleniaka przy ul. Tomczeka i ul. Paderewskiego, do 23 grudnia włącznie, można się zaopatrzyć w najpotrzebniejsze w czasie świąt produkty. Także wszystkie inne place targowe w Ostrowie Wielkopolskim przygotowują się do gorącego przedświątecznego okresu zakupów.

 

Przedświąteczne handlowanie na zieleniakach zagości w okresie od 17 do 23 grudnia 2021 r. w godzinach od 10:00 do 17:00. Spółka Targowiska Miejskie SA przygotowała na ten czas specjalną ofertę skierowaną dla handlowców, którzy wzbogacą swój asortyment o produkty okolicznościowe związane ze świętami Bożego Narodzenia.

Na miejskim zieleniaku królować będą tradycyjne wyroby rękodzielników, rzemieślników i producentów wyrobów regionalnych. Nie zabraknie wszelkiego typu stroików świątecznych, bombek, ozdób choinkowych, upominków, zabawek dla dzieci, również produktów wędliniarskich, wyrabianych na bazie tradycyjnych i unikatowych receptur.

Klienci będą się również mogli zaopatrzyć w wyrabiane domowym sposobem, bardzo poszukiwane regionalne miody wielosmakowe.

Spółka przygotowała dodatkowe miejsca handlowe usytuowane również przed zieleniakiem przy ul. Paderewskiego, w specjalnie do tego celu wybudowanych drewnianych kioskach jarmarkowych i namiotach.

– Spółka Targowiska Miejskie, poszerzając powierzchnie handlowe, wzięła pod uwagę nie tylko zwiększenie oferty asortymentowej przed świętami dla naszych mieszkańców. Pomyśleliśmy również o konieczności stworzenia dogodnych warunków handlowcom i naszym kontrahentom w trudnych czasach pandemii, także tym dotychczasowym, którzy od lat towarzyszyli nam w świątecznym handlowaniu. Ofertę tegorocznego “Bazaru Świątecznego” na którą wszystkich gorąco zapraszamy, kierujemy także do wszystkich zainteresowanych zakupem tych wyjątkowych produktów – zaprasza prezes spółki, Ewa Psztyr.

 

 

Przewiń do góry Skip to content