Nowa „Laguna” na ostrowskich Piaskach

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

W pierwszej połowie przyszłego roku na mapie ostrowskich restauracji ponownie pojawi się „Laguna”. CRK Zieleń i Rekreacja szykuje na Piaskach elegancką i funkcjonalną restaurację, w której będą się mogły odbywać zarówno przyjęcia okolicznościowe, jak również szkolenia i konferencje.

 

Piaskowi bywalcy doskonale pamiętają, że jeszcze kilka lat temu na terenie ośrodka działała restauracja „Zielona Laguna”. Z czasem jej standard przestał jednak być wystarczający i lokal został zamknięty.

Spółka CRK Zieleń i Rekreacja przystąpiła do zakrojonej na kilka lat, gruntownej modernizacji obiektu. Efekt tych prac powinien zadowolić zarówno miłośników natury, jak i klientów wymagających wysokiej jakości i komfortu obsługi.

Z poprzedniego lokalu została właściwie tylko nazwa i lokalizacja. Już w kwietniu przyszłego roku, do dyspozycji gości zostanie otwarta zupełnie nowa ,,Laguna”.

– To będzie przede wszystkim restauracja, dysponująca przestronną i nowoczesną salą bankietową na 150 osób. Można w niej będzie organizować różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, od wesel i rocznic, po szkolenia i konferencje. Takiej różnorodności sprzyja zastosowanie nowoczesnego systemu modułowego, umożliwiającego podzielenie dużej sali na trzy mniejsze, na 30, 50 i 80 osób – tłumaczy prezes CRK Zieleń i Rekreacja, Wojciech Białas.

 

 

Nowa restauracja dysponować będzie rozbudowanym w wysokim standardzie zapleczem kuchennym, które będzie mogło sprostać zaspokojeniu nawet wyszukanych potrzeb kulinarnych.

Nie zabraknie oczywiście drink baru, z dyskretnym miejscem do spotkań i rozmów.

Nowa “Laguna” znajduje się w spokojnej, zalesionej części ośrodka Piaski Szczygliczka. Dlatego projekt zakłada również wykorzystanie najbliższej okolicy, jako miejsca na plac zabaw dla dzieci oraz miejsce odpoczynku i rekreacji dla gości restauracji. Obecnie trwają ostatnie ustalenia dotyczące szczegółów tej części obiektu.

Z myślą o wygodzie gości oraz bezpieczeństwie najmłodszych uczestników imprez, plac wokół sali będzie ogrodzony. Przy sali będzie znajdował się również duży parking.

Nowa restauracja ma zostać otwarta w kwietniu 2022 roku, ale już teraz przyjmowane są rezerwacje. Szczegóły pod nr tel.: 691 172 226.

 

Scroll to Top
Skip to content