Nowe inwestycje i przetargi

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Wodkan finalizuje kolejne inwestycje w budowę systemu wodociągowego i systemu kanalizacji sanitarnej na terenie miasta i ogłasza przetargi na kolejne prace, przy ulicach: Grabowej i Środkowej. 

 

Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ul. Topolowej polegała na położeniu prawie 84 metrów bieżących sieci wodociągowej o średnicy 125mm i podobnej długości kanalizacji sanitarnej o średnicy 200 mm. Wartość inwestycji wyniosła 62 089,64 zł brutto.

Wodkan już myśli o kolejnych inwestycjach. Na początku marca ogłoszone zostało postępowanie przetargowe dotyczące budowy sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w rej. ul. Grabowej. Inwestycja dotyczy wykonania sieci wodociągowej o długości 189,5 m z rur PE o średnicy 125 mm, wykonania kanalizacji sanitarnej o długości 228,1 m z rur PVC o średnicy 200 mm oraz dwóch wyprowadzeń kanalizacyjnych w kierunku ulic bocznych. Oferty zostały otwarte 22 marca.

 

Kolejny ogłoszony przetarg dotyczy budowy sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ul. Środkowej. Inwestycja polega na wykonaniu sieci wodociągowej o długości 246,0 m z rur PE o średnicy 125mm, kanalizacji sanitarnej o długości 196,0m z rur PVC o średnicy 200mm oraz wykonaniu ośmiu wyprowadzeń kanalizacyjnych o długości łącznej 57,5m. Datę otwarcia ofert ustalono na 23 marca.

Scroll to Top
Skip to content