Obejrzyj lipcowe wydanie Wiadomości Komunalnych

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj
Zapraszamy do oglądania lipcowego wydania Wiadomości Komunalnych z najnowszymi informacjami o ostrowskiej gospodarce komunalnej.  
W programie między innymi:
– ostrowianie mogą już wprowadzić się do kolejnych dwóch bloków przy ulicy Klasztornej wybudowanych w ramach Ostrowskiego Przyjaznego Programu „Dla Systematycznych”. Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek i prezes Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej Maciej Zuchowski wręczyli 32 młodym rodzinom klucze do nowych mieszkań
– dlaczego ostrowską wodę z miejskich wodociągów można pić prosto z kranu? Bo jest czysta, smaczna i niechlorowana. Na Pikniku Ekologicznym w Parku Miejskim w specjalnie przygotowanym mobilnym laboratorium spółka WODKAN pokazała, jak badana jest ostrowska woda. Na miejscu można było napić się ostrowskiej karnówki w specjalnej butelce wielorazowego użytku, reklamującej picie naszej „kranówki”.
– trzykrotnie niższe zużycie energii – taką oszczędność zyska Spółka Targowiska Miejskie na wymianie oświetlenia na miejskich targowiskach. Stare lampy i jarzeniówki wymienione zostaną na energooszczędne LED-y jeszcze w tym roku
– Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO nie tylko oczyszcza nasze miasto z odpadów ale również zamiata, myje a nawet odplamia ulice Ostrowa Wielkopolskiego, abyśmy mogli cieszyć się czystą przestrzenią.
ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA !

 

Przewiń do góry Skip to content