Oświadczenie w sprawie zmiany na stanowisku Prezesa

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

23.09.2021 r. Rada Nadzorcza Spółki Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej MZGM Sp. z o.o. odwołała ze stanowiska Prezesa Zarządu Pana Zenona Musialskiego, który pełnił tą funkcję od 2018 roku i powołała na to stanowisko z dniem 04.10.2020r. Pana Macieja Zuchowskiego.

 

 

Pan Maciej Zuchowski to absolwent Politechniki Poznańskiej o specjalności energetyka przemysłowa i Uniwersytetu Warszawskiego – Kierunek Ekonomia o specjalizacji Pieniądz i Bankowość.

Przez wiele lat był pracownikiem Banku Pekao S.A w oddziałach w Ostrowie Wielkopolskim i Kaliszu. Od kilku miesięcy jest pracownikiem Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego S.A.

Nowemu Prezesowi postawiono zadania związane z pozyskaniem środków finansowych na realizację budowy mieszkań w ramach programu „mieszkania dla systematycznych”, jak również zrównoważenie przychodów i kosztów działalności Spółki.

 

23.09.2021r. również zebrała się Rada Nadzorcza Spółki – CRK Energia Sp. z o.o., która powołała na stanowisko Prezesa tej Spółki Pana Zenona Musialskiego, powierzając mu zadania związane z rozwojem Ostrowskiego Rynu Elektrycznego.

 

 

Wieloletnie doświadczenie Pana Zenona Musialskiego w dotychczasowej pracy w Ostrowskim Zakładzie Ciepłowniczym  S.A  pozwoli na przyspieszenie prac związanych z pozyskaniem przez Spółkę koncesji na dystrybucję energii elektrycznej oraz rozbudowę sieci energetycznej, do realizacji zadań związanych z rozwojem Ostrowskiego Rynku Energetycznego.

Pan Zenon Musialski to absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu – kierunek Budownictwo, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – Menadżerskie Studia Podyplomowe w zakresie Zarządzania Firmą. Posiada również międzynarodowy tytuł magistra zarządzania MBA (Master of Business Administration).

 

Marek Karolczak

Prezes Zarządu

Centrum Rozwoju Komunalnego S.A.

Scroll to Top
Skip to content