Oświadczenie w sprawie zmiany na stanowisku Prezesa

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj

23.09.2021 r. Rada Nadzorcza Spółki Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej MZGM Sp. z o.o. odwołała ze stanowiska Prezesa Zarządu Pana Zenona Musialskiego, który pełnił tą funkcję od 2018 roku i powołała na to stanowisko z dniem 04.10.2020r. Pana Macieja Zuchowskiego.

 

 

Pan Maciej Zuchowski to absolwent Politechniki Poznańskiej o specjalności energetyka przemysłowa i Uniwersytetu Warszawskiego – Kierunek Ekonomia o specjalizacji Pieniądz i Bankowość.

Przez wiele lat był pracownikiem Banku Pekao S.A w oddziałach w Ostrowie Wielkopolskim i Kaliszu. Od kilku miesięcy jest pracownikiem Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego S.A.

Nowemu Prezesowi postawiono zadania związane z pozyskaniem środków finansowych na realizację budowy mieszkań w ramach programu „mieszkania dla systematycznych”, jak również zrównoważenie przychodów i kosztów działalności Spółki.

 

23.09.2021r. również zebrała się Rada Nadzorcza Spółki – CRK Energia Sp. z o.o., która powołała na stanowisko Prezesa tej Spółki Pana Zenona Musialskiego, powierzając mu zadania związane z rozwojem Ostrowskiego Rynu Elektrycznego.

 

 

Wieloletnie doświadczenie Pana Zenona Musialskiego w dotychczasowej pracy w Ostrowskim Zakładzie Ciepłowniczym  S.A  pozwoli na przyspieszenie prac związanych z pozyskaniem przez Spółkę koncesji na dystrybucję energii elektrycznej oraz rozbudowę sieci energetycznej, do realizacji zadań związanych z rozwojem Ostrowskiego Rynku Energetycznego.

Pan Zenon Musialski to absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu – kierunek Budownictwo, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – Menadżerskie Studia Podyplomowe w zakresie Zarządzania Firmą. Posiada również międzynarodowy tytuł magistra zarządzania MBA (Master of Business Administration).

 

Marek Karolczak

Prezes Zarządu

Centrum Rozwoju Komunalnego S.A.

Przewiń do góry Skip to content