Pamiętajcie o wielkogabarytach

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj

2 kwietnia (sobota) odbędzie się kolejna zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Publikujemy listę ulic objętych zbiórką.

 

Rejon obsługiwany przez FU KOSZ Sp. z o. o. – mieszkańcy zabudowy wielorodzinnej:

– OSM – Strzelecka 78, Strzelecka 66, Strzelecka 72, Chełmońskiego 1, Śmigielskiego 10, Komuny Paryskiej 14, Komuny Paryskiej 43, 60 Pułku Piechoty 5-7, 60 Pułku Piechoty 1-3, Wolności 7, Ogrodowa 6-12, Sienkiewicza 12, Młodzieżowa 5-7, Partyzancka 15, Wrocławska 52, 56, 58 i 60, Kościuszki 9a, Wrocławska 54, Wrocławska 100, Wrocławska 104, 106, 108, 110, Wrocławska 118, Wrocławska 120, Wigury 18, Wigury 10a, Żwirki 1, Żwirki 15, Żwirki 29, Żwirki 41,

– OTBS – Konopnickiej 54, 56,

– Wspólnoty – Chełmońskiego 2, Chełmońskiego 6, Paderewskiego 39, Konopnickiej 55, Profesora Kaliny 34, Królowej Jadwigi 21A, Wrocławska 28, Piastowska 4, Żółkiewskiego 8, Sienkiewicza 3, Strzelecka 146, Kamienna 1, 1B, 1C, 1D, Klasztorna 2,

– WM Strzelecka – Strzelecka 114, Strzelecka 116, Strzelecka 118, Strzelecka 120

Rejon obsługiwany przez MZO S.A. Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami – mieszkańcy zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej:

Rejon-7:

Daleka, Osieckiej, Torowa, Warmińska, Toruńska, Skryta, Grechuty, Żeromskiego, Jachtowa, Szafirowa, Krótka, Nadbrzeżna, Północna, Szkutnicza, Wioślarska, Wenecja, Łączna, Łęczycka, Regatowa, Mazurska, Niemena, Reymonta,

Rejon-8:

Bałtycka, Pomorska, Bracka, Sopocka, Danysza, Szczecińska, Gdańska, Śląska, Grunwaldzka, Tucholska, Kaliska (powyżej nr 41), Pałucka, Kaszubska, Kłodzka, Krakowska, Kujawska, Lubelska, Lubuska, Łódzka, Olsztyńska, Osadnicza, Opolska, Podlaska,

Rejon-9:

Brzechwy, Dalbora, Ledóchowskiego, Majakowskiego, Nowa Krępa, Wyspiańskiego, Pruślińska 8, Śmigielskiego 17d,

Rejon-10:

Al. Powstańców Wielkopolskich, Walczaka, 3-go.Maja, Makuszyńskiego, Armii Krajowej, Parkowa, Chopina, Prosta, Dworcowa, Piastowska, Kantaka, Olimpijska, Klonowicza, Piłsudskiego, Kompałły, Waryńskiego 5, Kopernika, Al. Solidarności, Kościuszki, Frąszczaka, Młodzieżowa, Srebrna, Spokojna, Głogowska 8, Paderewskiego, Starotargowa 8/6, Szkolna, Targowa, Tomczeka, Wigury,

Rejon-11:

Klasztorna, Aroniowa, Końcowa, Brzozowa, Kukułcza, Siewna, Lawendowa, Kuźnicza, Morelowa, Gołębia, Radosna, Żytnia, Skowronkowa, Krucza, Słowikowa, Szczęśliwa, Wesoła, Pogodna, Wysocka, Jabłoniowa, Jagodowa, Sowia, Wiśniowa, Poziomkowa,

Rejon-12:

Zacisze, Grawerska, Przyjacielska, Staroprzygodzka, Langiewicza, Pułaskiego, Miła, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa, Wrocławska (powyżej nr 53), Żwirki

 

Odpady należy wystawić w dniu odbioru przed posesję do godz. 7:00 w sposób nie stwarzający zagrożenia i utrudnienia dla ruchu drogowego:

– posesje jednorodzinne – przed posesję (na chodnik),

– posesje wielolokalowe (np. bloki) – przy zasiekach śmietnikowych.

Przypominamy, że do odpadów wielkogabarytowych zaliczamy m.in. szafy, stoły, krzesła, wersalki, fotele, drzwi, dywany, okna. Odpadem wielogabarytowym nie jest zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, odpady remontowo-budowlane (w tym armatura sanitarna), części samochodowe oraz inne odpady niebezpieczne m.in. akumulatory, baterie, farby, leki, strzykawki, opony.

Przewiń do góry Skip to content