Ruszają Ostrowskie Wiadomości Komunalne

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Ruszamy z regularnym serwisem video Ostrowskich Wiadomości Komunalnych z Ostrowa Wielkopolskiego – Miasta Nowoczesnej Gospodarki Komunalnej.

 

Chcemy być bliżej mieszkańców i dzielić się z nimi informacjami na temat naszych planów oraz inwestycji. Szczególnie teraz, w trudnym czasie pandemii zależy nam, aby mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego mieli wiedzę o tym, co robią miejskie spółki skupione w Grupie Kapitałowej Centrum Rozwoju Komunalnego.

 

W każdym miesiącu zaprosimy na aktualny program wypełniony komunalnymi newsami i felietonami. W kolejnych odcinkach o innowacyjnych przedsięwzięciach i projektach GK Centrum Rozwoju Komunalnego mówić będą również nasi goście.

 

W październikowym wydaniu Ostrowskich Wiadomości Komunalnych opowiadamy o tym, jak tworzymy i realizujemy model Miasta Nowoczesnej Gospodarki Komunalnej.

 

Pokazujemy relację z oddania do użytku kolejnych 6 autobusów elektrycznych.

 

Przedstawiamy ważny element ofensywy inwestycyjnej w ostrowskiej gospodarce komunalnej czyli rozbudowę osiedla mieszkaniowego przy ulicy Klasztornej, w ramach Ostrowskiego Przyjaznego Programu Dla Systematycznych.

 

Ponadto, prezentujemy największą w historii miasta Ostrowa Wielkopolskiego inwestycję komunalną związaną z uporządkowaniem i unowocześnieniem miejskiej gospodarki wodno-kanalizacyjnej.

 

Startujemy! Bądźcie z nami!

 

 

Scroll to Top
Skip to content