Tłumy na ogrodowym kiermaszu

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Słoneczna pogoda i bogata oferta sprawiły, że tegoroczny Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy na targowisku przy ulicy Witosa cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Można było obejrzeć i kupić niemal wszystko, co potrzebne jest do zaopatrzenia w rośliny zarówno małego balkonu, jak i dużego ogrodu.  

 

Z oferty wystawienniczej spółki Targowiska Miejskie, organizatora tegorocznego kiermaszu, skorzystali wyspecjalizowani ogrodnicy i szkółkarze, wystawcy z branży rolniczej, importerzy i producenci sprzętu, a także narzędzi ogrodniczych, nawozów, środków ochrony roślin, altan i mebli ogrodowych oraz innych firm związanych z ogrodnictwem.

Ciekawie prezentowały się oryginalne elementy do upiększenia ogrodu, jak ogrodowe rzeźby, czy kolorowe wiatromierze.

Organizowany przez Spółkę Targowiska Miejskie S.A. kiermasz to przede wszystkim okazja do zakupienia prosto od producenta drzewek, kwiatów, krzewów ozdobnych i owocowych, nasion, sadzonek, cebulek, czy gotowych kompozycji kwiatowych. Nie zabrakło też pięknych donic i wazonów ozdobnych, akcesoriów oraz mebli ogrodowych, a także sprzętu ogrodniczego.

Do tego wszystkiego na miejscu można było kupić pierwsze tego roku nowalijki, czyli młode warzywa  z tegorocznego siewu.

 

Scroll to Top
Skip to content