Trwa Wiosenny Targ Ogrodniczy przy ul. Witosa

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj

Dużym zainteresowaniem cieszy przygotowany przez spółkę Targowiska Miejskiej S.A. Wiosenny Targ Ogrodniczy, organizowanego na targowisku przy ul. Grabowskiej/Witosa. Z bogatej oferty producentów roślin, środków ochrony roślin, sprzętu i mebli ogrodniczych można będzie skorzystać jeszcze do 3 maja.

 

Wiosenny Targ Ogrodniczy gromadzi z roku na rok coraz szersze grono wystawców z branży ogrodniczej, rolniczej i szkółkarskiej.
Można tam nabyć nasiona, cebule, byliny, bulwy, sadzonki krzewów, drzewek ozdobnych i owocowych, kwiatów, ziół, warzyw oraz gotowe kompozycje kwiatowe w doniczkach. Także będzie można zaopatrzyć się w nawozy i środki ochrony roślin oraz w meble ogrodowe, parasole, sprzęt do wypoczynku.
To również dobra okazja, by poznać ogrodnicze nowości. W ofercie znajdzie się wiele ciekawych gatunków roślin. Oprócz typowej oferty ogrodniczej można będzie nabyć także ciekawe rzeźby i figury ogrodowe. Wszystko to po atrakcyjnych i przystępnych cenach.
 Targ ogrodniczy to również okazja do skorzystania z fachowych porad oraz bezpośredniej rozmowy z producentami. W tym czasie klienci będą mogli porozmawiać z ogrodnikami, którzy chętnie doradzą i podzielą się fachową wiedzą jak pielęgnować kwiaty, krzewy oraz inne rośliny, aby zdobiły nasze ogrody, balkony przez cały sezon.
 A tak było na targowisku przy Witosa 2 maja.
Przewiń do góry Skip to content