Trwa Wiosenny Targ Ogrodniczy przy ul. Witosa

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Dużym zainteresowaniem cieszy przygotowany przez spółkę Targowiska Miejskiej S.A. Wiosenny Targ Ogrodniczy, organizowanego na targowisku przy ul. Grabowskiej/Witosa. Z bogatej oferty producentów roślin, środków ochrony roślin, sprzętu i mebli ogrodniczych można będzie skorzystać jeszcze do 3 maja.

 

Wiosenny Targ Ogrodniczy gromadzi z roku na rok coraz szersze grono wystawców z branży ogrodniczej, rolniczej i szkółkarskiej.
Można tam nabyć nasiona, cebule, byliny, bulwy, sadzonki krzewów, drzewek ozdobnych i owocowych, kwiatów, ziół, warzyw oraz gotowe kompozycje kwiatowe w doniczkach. Także będzie można zaopatrzyć się w nawozy i środki ochrony roślin oraz w meble ogrodowe, parasole, sprzęt do wypoczynku.
To również dobra okazja, by poznać ogrodnicze nowości. W ofercie znajdzie się wiele ciekawych gatunków roślin. Oprócz typowej oferty ogrodniczej można będzie nabyć także ciekawe rzeźby i figury ogrodowe. Wszystko to po atrakcyjnych i przystępnych cenach.
 Targ ogrodniczy to również okazja do skorzystania z fachowych porad oraz bezpośredniej rozmowy z producentami. W tym czasie klienci będą mogli porozmawiać z ogrodnikami, którzy chętnie doradzą i podzielą się fachową wiedzą jak pielęgnować kwiaty, krzewy oraz inne rośliny, aby zdobiły nasze ogrody, balkony przez cały sezon.
 A tak było na targowisku przy Witosa 2 maja.
Scroll to Top
Skip to content