Udane targi ogrodnicze

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się zorganizowana przez spółkę Targowiska Miejskie druga edycja Wiosennego Targu Ogrodniczego. Tłumy ostrowian mogły zapoznać się z ofertą hodowców i ogrodników z różnych rejonów Polski i na miejscu zakupić efektowne rośliny.  

 

Kilka tygodni temu, podczas pierwszej edycji ogrodniczego targowania, dopisało wszystko oprócz pogody, co nie pozostało bez wpływu na frekwencję.

 

Tym razem słoneczna pogoda zachęciła do odwiedzenia targowiska przy ulicy Witosa tłumy ostrowian. Przygotowana dla nich oferta była nieco inna i jeszcze bardziej urozmaicona.

 

Na stoiskach królowały głównie drzewa i krzewy ozdobne i owocowe, do ogrodu, na balkon i taras. Nie brakowało różnych rodzajów bardzo popularnych w tym roku traw ozdobnych.

 

Na domowych ogrodników czekały także nasiona i sadzonki różnego rodzaju roślin ozdobnych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również świeże zioła i przyprawy – również lokalnej produkcji. Na targowisku można było również kupić brakujące narzędzia ogrodowe, jak również donice oraz inne akcesoria ogrodnicze.

 

Rozpiętość cen i różnorodność oferty sprawiły, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 

 

 

Scroll to Top
Skip to content