Uwaga na nieczynne przystanki

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim informuje, że w związku z pracami drogowymi na ul. Kaliskiej oraz czasowym wyłączeniem z ruchu jej odcinków od dnia 23.03.2022r. do odwołania nieczynne będą przystanki: w kierunku miasta: Grabowska Witosa; w obu kierunkach: Grabowska szkoła, Kaliska Biedronka, Kaliska Spomasz i Kaliska Bank.

 

Ponadto wprowadzone zostają zmiany w kursowaniu autobusów następujących linii:

LINIA NR 2, 6, 18:

Autobusy z kierunku Pruślina kursować będą przez ul. Witosa oraz ul. Ledóchowskiego. Przystanki zastępcze: Witosa Grabowska, Ledóchowskiego II, Ledóchowskiego park.

Autobusy w kierunku Pruślina kursować będą przez ul. Ledóchowskiego oraz ul. Witosa. Przystanki zastępcze: Ledóchowskiego park, Ledóchowskiego II.

 

LINIA 5, 5B:

Kursy do/z Sieroszewic pojadą przez ul. Ledóchowskiego i pomijały będą nieczynne przystanki. Przystanki zastępcze: Ledóchowskiego park, Ledóchowskiego II.

Kursy do/z Nowej Krępy pojadą przez ul. Ledóchowskiego i pomijały będą nieczynne przystanki. Przystanki zastępcze: Ledóchowskiego park, Ledóchowskiego II, Witosa targowisko.

Kursy, które kończą swój bieg na Al. Powstańców Wlkp., kończyły będą zastępczo na przystanku Kompałły, a rozpoczynały będą swój bieg na przystanku Ledóchowskiego park zamiast Kaliska Bank. Kurs o godzinie 15:23 z przystanku Kaliska Spomasz rozpocznie swój bieg także z przystanku Ledóchowskiego park.

 

LINIA 8:

Autobusy w kierunku Bema kursować będą przez ul. Ledóchowskiego. Przystanek zastępczy: Ledóchowskiego park.

 

LINIA 9:

Autobusy z kierunku Pruślina kursować będą przez ul. Witosa oraz ul. Ledóchowskiego. Przystanki zastępcze: Witosa Grabowska, Ledóchowskiego II. Autobusy w kierunku Pruślina kursować będą przez ul. Ledóchowskiego oraz ul. Witosa. Przystanek zastępczy: Ledóchowskiego II.

 

LINIA 10, 25:

Autobusy w kierunku Komuny Paryskiej kursować będą z pominięciem przystanków Kaliska Bank oraz Ledóchowskiego park.

 

LINIA 11:

Autobusy kursować będą z pominięciem ww. przystanków.

 

LINIA 13, 15:

Autobusy w kierunku Zacharzewa kursować będą przez ul. Ledóchowskiego z pominięciem przystanku Kaliska Bank. Przystanek zastępczy: Ledóchowskiego park.

 

LINIA 20, 21, M:

Autobusy od ul. Piłsudskiego kursować będą przez ul. Limanowskiego oraz Al. Słowackiego z pominięciem przystanku Kaliska Spomasz. Przystanek zastępczy w obu kierunkach: Al. Słowackiego Kaliska.

Scroll to Top
Skip to content