WIADOMOŚCI KOMUNALNE – wydanie czerwcowe

Facebook
Twitter
Email
Drukuj
Zapraszamy do obejrzenia najnowszych WIADOMOŚCICH KOMUNALNYCH, w których między innymi o: nowej koncesji dla CRK Energia, nowym naborze na mieszkania w ramach Ostrowskiego Przyjaznego Programu „dla systematycznych”, zniesieniu limitów pasażerów w autobusach MZK i atrakcjach na Piaskach na nowy sezon letni.
Na naszym kanale Youtube polecamy najnowsze WIADOMOŚCI KOMUNALNE , a w nich między innymi: 
– Specjalistyczna spółka CRK Energia zainicjowała proces wzmocnienia posiadanych uprawnień koncesyjnych. Systematycznie prowadzone działania zmierzają do zamiany promesy koncesji na dystrybucję energii elektrycznej na stałą koncesję Urzędu Regulacji Energetyki.
 
– Ruszył kolejny nabór wniosków o przydział lokali mieszkalnych w budynkach przy ul. Klasztornej 20A i ul. Klasztornej 20B w Ostrowie Wielkopolskim, budowanych w ramach Ostrowskiego Przyjaznego Programu „dla systematycznych”.
 
– Z końcem czerwca zniesione zostały limity zajęcia miejsc w autobusach komunikacji miejskiej , a od początku wakacji dzieci i młodzież szkolna będzie jeździć miejskimi autobusami za darmo.
 
– Piaski Szczygliczka w pełni otwarte ! A mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego i okolic mogą czerpać z licznych atrakcji tego miejsca.

Scroll to Top
Skip to content