Wiosenny Kiermasz Ogrodniczo – Kwiatowy zaprasza

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj

Już 1 maja br. spółka Targowiska Miejskie S.A. zaprasza na kolejną edycję Wiosennego Kiermaszu Ogrodniczego na terenie targowiska przy ul. Grabowskiej/Witosa. Ze względu na prezentowaną bogatą i różnorodną ofertę roślin, drzewek, krzewów i kwiatów kiermasz cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego i okolic.

 

Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy, organizowany w dniu 1 maja na targowisku przy ul. Grabowskiej/Witosa w Ostrowie Wielkopolskim, to już kilkuletnia tradycja. Gromadzi z roku na rok coraz szersze grono wystawców z branży ogrodniczej, rolniczej i szkółkarskiej.

Jest to termin, który doskonale wpisuje się w harmonogram wiosennych prac w ogrodach, na działkach, czy przy roślinności na balkonach.

Na kiermaszu można będzie nabyć nasiona, cebule, bulwy, byliny, sadzonki krzewów, drzewek ozdobnych i owocowych, kwiatów, ziół, warzyw oraz gotowe kompozycje kwiatowe w ozdobnych donicach. Będzie można również zaopatrzyć się w nawozy i środki ochrony roślin oraz w meble ogrodowe, a przede wszystkim poznać ogrodnicze nowości.

W ofercie znajdzie się wiele ciekawych gatunków roślin, pachnących kwiatów pnących płożących i rabatowych, a także sprzęt ogrodniczy taki jak kosiarki, łopaty, konewki, węże do podlewania, systemy do nawadniania, zbierania i gromadzenia wody opadowej.

Oprócz typowej oferty ogrodniczej można będzie nabyć także ciekawe rzeźby, figury, plecione ozdoby ogrodowe, donice, pergole, meble tarasowe, siedziska do aranżacji miejsc odpoczynku. Wszystko to po atrakcyjnych i przystępnych cenach.

Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy, to również okazja do skorzystania z fachowych porad oraz bezpośredniej rozmowy z producentami. W czasie kiermaszu klienci będą mogli porozmawiać z ogrodnikami, którzy chętnie doradzą i podzielą się fachową wiedzą jak pielęgnować kwiaty, krzewy oraz inne rośliny. Będzie można kupić ciekawe produkty, które zapewne posłużą do tworzenia ciekawych aranżacji w naszych ogrodach czy balkonach.

Oferty na miejsca handlowe można już zgłaszać do kierownika targowiska przy ul. Witosa, osobiście w  kiosku nr 20 lub telefonicznie pod nr tel. 609 280 700.

Można również przesłać wiadomość na adres e-mail: targowiskowitosa@interia.pl  lub targowiska@wp.pl

Przewiń do góry Skip to content