Wiosenny targ ogrodniczy

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Jeśli szukasz kwiatów, krzewów, a także mebli do swojego ogrodu, Spółka Targowiska Miejskie zaprasza do odwiedzenia wiosennego targu ogrodniczego, który tradycyjnie organizowany będzie na terenie targowiska przy ul. Witosa. W tym roku wiosenne handlowanie ogrodnicze obywać się będzie w dniach 1-2 maja, w godzinach od 7.00 do 15.00.

 

Wiosenny Targ Ogrodniczy to doskonała okazja do zaprezentowania oferty wielu wyspecjalizowanych ogrodników i szkółkarzy, wystawców z branży rolniczej,  importerów i producentów sprzętu, a także narzędzi ogrodniczych, nawozów, środków ochrony roślin, altan i mebli ogrodowych oraz innych firm związanych z ogrodnictwem.

 

 

Organizowane przez Targowiska Miejskie kiermasze i targi ogrodnicze, co roku przyciągają rzeszę zainteresowanych zakupem  w atrakcyjnych cenach m.in. drzewek, krzewów ozdobnych i owocowych, nasion, sadzonek, cebulek, kwiatów pnących, ciętych i doniczkowych, gotowych kompozycji kwiatowych, bylin, ziół, trawy oraz ciekawych rzeźb i figur ogrodowych, pięknych donic i wazonów ozdobnych,  a także ziemię i akcesoria ogrodnicze. Pojawią się także firmy, które zaprezentują swoją ofertę na świadczenie usług ogrodniczych oraz specjalistyczny sprzęt do wykonywania prac ziemnych i ogrodowych,  a także na wykonanie oczek wodnych i projektowanie ogrodów.

 

Wiosenny Targ Ogrodniczy to również okazja do bezpośrednich rozmów z producentami, skorzystania z fachowych porad dotyczących pielęgnacji roślin i kwiatów, krzewów oraz na temat projektowania terenów zielonych – czyli o tym, co niezbędne do prowadzenia własnego ogrodu, działki, czy aranżacji tarasu lub balkonu.

 

Podczas tegorocznego dwudniowego Wiosennego Targu Ogrodniczego będzie można również zakupić inne produkty takie jak: żywność, warzywa i owoce, odzież, obuwie, tekstylia, artykuły przemysłowe, meble, rowery.

 

Początek targu ogrodniczego 1 maja o godzinie 7.00, tym razem przy zachowaniu reżimu sanitarnego, dlatego odwiedzający proszeni są o stosowanie się do obowiązujących zaleceń sanitarnych, przede wszystkim o zachowanie dystansu społecznego, noszenie maseczek i częste dezynfekowanie rąk.

 

Zanim udamy się na tegoroczne, ogrodowe zakupy, przypomnijmy sobie, jak było na targu ogrodniczym przed rokiem.

 

 

Scroll to Top
Skip to content