Wodkan rozbudowuje sieć

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Ostrowska spółka Wodkan nie zwalnia inwestycyjnego tempa. Obok tak spektakularnych inwestycji, jak nagrodzona w ogólnopolskim konkursie modernizacja stacji uzdatniania wody, nie brakuje również oddawania do użytku kolejnych odcinków sieci wodociągowej.

 

Niedawno zakończono rozbudowę systemu wodociągowego i systemu kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Lewandowskiego. Za prawie 85 tys. zł wybudowano tam sieć wodociągową o długości prawie 76 metrów, z rur PE o średnicy 125mm oraz kanalizację sanitarną o długości 75 metrów z rur PVC o średnicy 200 mm.

 

To część inwestycji polegającej na budowie sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Lewandowskiego, wykonane dla podłączenia powstającego tam budynku wielorodzinnego.

 

Spółka Wodkan podpisała też nowe umowy inwestycyjne, między innymi na budowę sieci wodociągowej i  kanalizacji sanitarnej w rej. ul. Kamiennej (wartość inwestycji prawie 67 tys. zł, z terminem wykonania do 26.11.2021 r.) oraz budowę sieci wodociągowej w ul. Końcowej (40 tys. zł., do 15.11.2021 r.).

 

Spółka ogłosiła postępowania przetargowe na kolejne inwestycje: budowę sieci wodociągowej i  kanalizacji sanitarnej w rej. ul. Lipowej i w ul. Kościuszki.

Scroll to Top
Skip to content