Wodkan rozbudowuje sieć

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj

Ostrowska spółka Wodkan nie zwalnia inwestycyjnego tempa. Obok tak spektakularnych inwestycji, jak nagrodzona w ogólnopolskim konkursie modernizacja stacji uzdatniania wody, nie brakuje również oddawania do użytku kolejnych odcinków sieci wodociągowej.

 

Niedawno zakończono rozbudowę systemu wodociągowego i systemu kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Lewandowskiego. Za prawie 85 tys. zł wybudowano tam sieć wodociągową o długości prawie 76 metrów, z rur PE o średnicy 125mm oraz kanalizację sanitarną o długości 75 metrów z rur PVC o średnicy 200 mm.

 

To część inwestycji polegającej na budowie sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Lewandowskiego, wykonane dla podłączenia powstającego tam budynku wielorodzinnego.

 

Spółka Wodkan podpisała też nowe umowy inwestycyjne, między innymi na budowę sieci wodociągowej i  kanalizacji sanitarnej w rej. ul. Kamiennej (wartość inwestycji prawie 67 tys. zł, z terminem wykonania do 26.11.2021 r.) oraz budowę sieci wodociągowej w ul. Końcowej (40 tys. zł., do 15.11.2021 r.).

 

Spółka ogłosiła postępowania przetargowe na kolejne inwestycje: budowę sieci wodociągowej i  kanalizacji sanitarnej w rej. ul. Lipowej i w ul. Kościuszki.

Przewiń do góry Skip to content