Wraca giełda samochodowa

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Od  2 sierpnia br. rusza ponownie zawieszona na czas epidemii giełda samochodowa w Ostrowie Wielkopolskim. Na targowisku miejskim przy ulicy Witosa można będzie sprzedawać i kupować auta bez dodatkowych opłat. Wystawców pojazdów obowiązywać będzie tylko symboliczna opłata targowa. 

 

Okres pandemii spowodował konieczność całkowitego zawieszenia giełdy samochodowej na terenie targowiska przy ul. Witosa. Obecnie spółka Targowiska Miejskie S.A. wznawia tę działalność.

Poczynając od pierwszej niedzieli sierpnia, czyli od 02.08.2020, na terenie targowiska przy ul. Witosa, spółka Targowiska Miejskie S.A. ponownie będzie organizowała giełdę samochodową. Sprzedający i kupujący będą się spotykać w każdą niedzielę, w godzinach od 7.00 do 13.00. Wjazd na giełdę będzie bezpłatny dla wszystkich osób wystawiających pojazdy, jak również dla handlowców, którzy będą jedynie musieli uiścić symboliczną opłatę targową w wysokości 2 zł.

 

Warto podkreślić, że choć obecnie rynek samochodów używanych jest dobrze rozwinięty, to praktycznie w każdym miejscu są pobierane znacznie wyższe opłaty np. w komisach, na wystawach, giełdach, targach itp.

 

Dlatego oferta spółki będzie skierowana głównie dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego i okolic, których nie stać obecnie na takie opłaty i szukanie miejsc w komisach. Korzystanie z lokalnej giełdy samochodowej pozwoli im zaoszczędzić przede wszystkim pieniądze, a także czas na dojazdy oraz koszty zużycia paliwa.

 

Spółka Targowiska Miejskie SA dysponuje ku temu odpowiednim potencjałem i atutami, które chce wykorzystać, aby także w dni wolne od pracy targowisko służyło mieszkańcom. Giełda samochodowa na targowisku w Ostrowie przy ulicy Witosa posiada dogodny dojazd, zaplecze sanitarne, duży, bezpieczny, monitorowany i utwardzony plac, na którym bez problemu można parkować pojazdy oraz prezentować je do sprzedaży.

 

Jest również parking dla osób przyjezdnych i oglądających oraz osób niepełnosprawnych. Istnieje także możliwość testowania pojazdów bezpośrednio na placu.

Scroll to Top
Skip to content