Zapraszamy do obejrzenia nowych Wiadomości Komunalnych

Facebook
Twitter
Email
Drukuj
Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka Wiadomości Komunalnych, a nich:
PIJ OSTROWSKĄ KRANÓWKĘ
Produkowaną i uzdatnią w Stacji Uzdatniania Wody w Ostrowie Wielkopolskim wodę można bez obaw pić prosto z kranu. Ostrowska woda jest przede wszystkim bezpieczna dla zdrowia i zdecydowanie tańsza od wody butelkowanej. W związku z niedawnym światowym dniem wody WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji SA przypomniał o promowanej przez spółkę akcji „PijKranówke” zachęcając swoich odbiorców wody uzdatnionej do picia jej prosto z kranu.
WIOSENNE PORZĄDKI Z MZO!
W kwietniu Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO SA bezpłatnie odbiera od mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego odpady wielkogabarytowe. To świetna okazja, aby pozbyć się starych mebli i zrobić miejsce na nowe.Harmonogram wiosennej zbiórki wielkogabarytów dostępny na stronie internetowej MZO, a w przypadku pytań i wątpliwości można skontaktować się z Miejskim Zakładem Oczyszczania.
TARGOWISKO PRZYSZŁOŚCI
Spółka Targowiska Miejskie SA ponownie zaprasza architektów do konkursu na architektoniczno-urbanistyczną koncepcję Targowiska Przyszłości przy ul Głogowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Tym razem ze swoim zaproszeniem spółka wychodzi w Polskę, a do konkursu przystąpić mogą nie tylko architekci, ale również studenci, którzy pod okiem swoich profesorów będą mogli zaprezentować nowatorskie pomysły na Targowisko Przyszłości w Ostrowie Wielkopolskim.
EKO-SZACH
Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO SA łączy edukację ekologiczną z przyjemną sportową rywalizacją. W ubiegły weekend w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Waryńskiego rozegrano III ekologiczny turniej szachowy pod patronatem Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek. Trzecia edycja ekologicznego turnieju szachowego wpisuje się w cały cykl ekologiczno- edukacyjnych inicjatyw realizowanych przez MZO z myślą o najmłodszych mieszkańcach Ostrowa Wielkopolskiego.

Scroll to Top
Skip to content