Zapraszamy na majowy kiermasz ogrodniczy

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Już 1 maja spółka Targowiska Miejskie zaprasza na targowisko przy ulicy Witosa na tradycyjny Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy.  To znakomita okazja do zaopatrzenia się we wszystko, co potrzebne jest na naszych działkach, ogrodach i balkonach.  

 

Kiedy mijają kwietniowe przymrozki, zaczyna się czas na prace i porządki w naszych ogródkach przydomowych i działkowych, przygotowywanie grządek, podłoży glebowych i doniczek pod wiosenne siewy, sadzenie ulubionych roślin ozdobnych, owocowych krzewów i drzewek, kwiatów, warzyw czy ziół.

Jeśli szukasz nieprzeciętnych gatunków kwiatów, krzewów, drzewek a także mebli do swojego ogrodu – zapraszamy 1 maja br. na Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy, organizowany przez spółkę Targowiska Miejskie SA na terenie targowiska przy ul. Witosa.

Jest to termin, który wspaniale wpisuje się w harmonogram wiosennych prac w ogrodach, na działkach, balkonach, tarasach. Tym bardziej, że obejmuje tzw. wydłużony weekend z dniami świątecznymi i najczęściej dla wielu mieszkańców dniami wolnymi od pracy zawodowej.

Spółka Targowiska Miejskie S.A. po raz kolejny zachęca mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego i okolic do odwiedzenia i udziału w targu ogrodniczym, który tradycyjnie organizowany jest właśnie 1 maja w godzinach od 700 do 1500 na terenie targowiska przy ul. Witosa w Ostrowie Wielkopolskim.

Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy stwarza doskonałą okazję do zgromadzenia w jednym miejscu i czasie wielu wyspecjalizowanych ogrodników i szkółkarzy, wystawców z branży rolniczej, importerów i producentów sprzętu, a także narzędzi ogrodniczych, nawozów, środków ochrony roślin, altan i mebli ogrodowych oraz innych firm związanych z ogrodnictwem.

Organizowane przez Spółkę Targowiska Miejskie S.A. kiermasze i targi ogrodnicze, co roku przyciągają rzeszę odwiedzających, zainteresowanych zakupem w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach m.in. drzewek, krzewów ozdobnych i owocowych, nasion, sadzonek, cebulek, kłączy, kwiatów pnących, ciętych i doniczkowych, gotowych kompozycji kwiatowych, bylin, ziół, trawy oraz ciekawych rzeźb i figur ogrodowych. Nie zabraknie też pięknych donic i wazonów ozdobnych, akcesoriów oraz mebli ogrodowych, a także sprzętu ogrodniczego, jak kosiarki, łopaty, konewki, węże do podlewania, systemy do nawadniania, zbierania i gromadzenia wody opadowej.

Pojawią się także firmy, które zaprezentują swoją ofertę na świadczenie usług ogrodniczych oraz specjalistyczny sprzęt do wykonywania prac ziemnych i ogrodowych, a także na wykonanie oczek wodnych i projektowanie ogrodów.

Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy to również okazja do bezpośrednich rozmów z producentami, skorzystania z fachowych porad dotyczących pielęgnacji roślin i kwiatów, krzewów oraz na temat projektowania terenów zielonych – czyli o tym, co niezbędne do prowadzenia własnego ogrodu, działki, czy aranżacji tarasu lub balkonu.

Podczas tegorocznego Wiosennego Targu Ogrodniczego będzie można również zakupić inne produkty takie jak: żywność, warzywa i owoce, odzież, obuwie, tekstylia, artykuły przemysłowe, meble, rowery.

Zainteresowanych Wiosennym Targiem Ogrodniczym, zapraszamy na udane zakupy, roślin i towarów jakościowo dobrych i świeżych, w przystępnych cenach.

 

Dodatkową atrakcją będzie obecność od 1 maja na targowisku przy ul. Witosa znanego Cyrku Korona.

 

Scroll to Top
Skip to content