Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów MZK

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Od dnia 03.01.2022r. wprowadzone zostaną następujące zmiany w rozkładzie jazdy autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji  S.A. w Ostrowie Wielkopolskim. 

 

Linia nr 14 (dotyczy tylko dni roboczych)

– Kurs o godzinie 6:10 z Przeskoku zostanie opóźniony na godzinę 6:15.

– Kurs o godzinie 6:25 z Kuźni zostanie przyspieszony na godzinę 6:15 oraz w okresie szkolnym zostanie wydłużony do miejscowości Gutów (przez Będzieszyn). Kurs powrotny z Gutowa rozpocznie swój bieg o godzinie 6:55 (tylko w okresie szkolnym).

– Kurs o godzinie 15:05 z Przeskoku zostanie w okresie szkolnym wydłużony do miejscowości Gutów (przez Będzieszyn). Kurs powrotny z Gutowa rozpocznie swój bieg o godzinie 16:05 (tylko w okresie szkolnym), a zakończy w Centrum przesiadkowym o godzinie 16:48.

W okresie wakacyjnym kurs ze Słaborowic o godzinie 16:00 zostanie opóźniony na godzinę 16:19, a także zostanie skrócony do Centrum przesiadkowego.

 

Linia nr 21 (nowa linia w dni robocze szkolne)

Wprowadzona zostanie nowa linia kursująca tylko w okresie szkolnym o godzinie 6:11 i 15:21 po trasie: Ostrów Wielkopolski (Lotnicza, Poznańska-Lotnicza, Krotoszyńska ZAP, Centrum przesiadkowe, Towarowa Dworzec PKP, Głogowska, Kompałły, Kaliska Spomasz), Czekanów, Fabianów, Ociąż, Kościuszków, Kurów, Droszew, Kotowiecko, Pawłów, Gałązki Wielkie

oraz z powrotem o godzinie 7:05 i 16:15 po trasie: Gałązki Wielkie, Pawłów, Kotowiecko, Droszew, Kurów, Kościuszków, Ociąż, Fabianów, Czekanów, Ostrów Wielkopolski (Kaliska Spomasz, Kompałły, Plac Bankowy, Sienkiewicza, Wojska Polskiego, Krotoszyńska most, Poznańska-Krotoszyńska, Lotnicza).

 

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo również: na stronie internetowej: www.mzk-ostrow.com.pl oraz pod numerem telefonu: (62) 737-61-15 (całodobowo)

Scroll to Top
Skip to content