Zobacz najnowsze Wiadomości Komunalne

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Zapraszamy na pierwsze w tym roku wydanie Wiadomości Komunalnych, dostępnych na naszym kanale video na Youtube oraz na naszym portalu.  

 

W nowym wydaniu Wiadomości Komunalnych :

– o trzech nowoczesnych i bardzo wydanych śmieciarkach zakupionych przez Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami „MZO” S.A. Pojazdy są wyposażone we wszystkie urządzenia potrzebne do sprawnej realizacji zadań i spełniają rygorystyczną normę emisji spalin Euro 6. Na każdą śmieciarkę można załadować 22 metry sześcienne odpadów.

 

– o tym jak Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej pomaga ostrowskim przedsiębiorcom w skutkach epidemii.

 

W programie również fragmenty dwóch rozmów, które w całości opublikujemy  na naszym kanale w nadchodzącym tygodniu.

 

Pierwsza z Mateuszem Nyckiem z ostrowskiego Centrum Rozwoju Komunalnego o najważniejszych inwestycjach komunalnych 2021 roku, które idą w kierunku transformacji klimatyczno-energetycznej i podjęcia wyzwań Europejskiego Zielonego Ładu.

 

Druga rozmowa z Mariuszem Bolachem Prezesem Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego S.A o dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w kwocie 7,5 mln złotych na  rozbudowę systemu kogeneracyjnego jako źródła energii cieplnej i elektrycznej. To kolejny krok w  rozwoju Ostrowskiego Rynku Energetycznego.

 

Scroll to Top
Skip to content