W ,,Plażowej” smacznie i zdrowo

Facebook
Twitter
Email
Drukuj

Wybierając się na Piaski nie musisz zabierać ze sobą kanapek, zimnych napojów, kawy czy herbaty. W restauracji ,,Plażowa” każdy znajdzie coś dla siebie – zapewnia spółka CRK Zieleń i Rekreacja.

 

Wszystkich bawiących się na terenie ośrodka Piaski Szczygliczka zapraszamy do restauracji Plażowej do skosztowania naszych potraw i deserów, a na pewno nikt nie będziecie żałował. Tu wypijecie kawę i zjecie pyszne ciasto, mając za oknem piękny widok na akwen wodny czy las.

 

A może masz ochotę na pyszny obiad, ale nie chcesz wychodzić z domu? Nic prostszego. Oferujemy także usługi cateringowe dla klientów indywidualnych oraz firm. Przyjmujemy zamówienia na dostarczanie smacznych i wysokiej jakości potraw, które przygotowujemy ze świeżych składników w naszej restauracji. Na życzenie przygotujemy dania obiadowe, mięsa, przekąski, dania zimnego bufetu oraz każdą inną potrawę!

 

W restauracji Plażowej przez cały rok organizujemy imprezy okolicznościowe m.in.: komunie, chrzciny, urodziny, spotkania integracyjne, stypy, wesela. Posiadamy bogate doświadczenie w przygotowaniu tego typu imprez. Poza tym, spełnimy niestandardowe prośby naszych gości i dzięki temu wszyscy mogą być pewni, że zorganizujemy idealne przyjęcie.

 

 

 

Scroll to Top
Skip to content