W ,,Plażowej” smacznie i zdrowo

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj

Wybierając się na Piaski nie musisz zabierać ze sobą kanapek, zimnych napojów, kawy czy herbaty. W restauracji ,,Plażowa” każdy znajdzie coś dla siebie – zapewnia spółka CRK Zieleń i Rekreacja.

 

Wszystkich bawiących się na terenie ośrodka Piaski Szczygliczka zapraszamy do restauracji Plażowej do skosztowania naszych potraw i deserów, a na pewno nikt nie będziecie żałował. Tu wypijecie kawę i zjecie pyszne ciasto, mając za oknem piękny widok na akwen wodny czy las.

 

A może masz ochotę na pyszny obiad, ale nie chcesz wychodzić z domu? Nic prostszego. Oferujemy także usługi cateringowe dla klientów indywidualnych oraz firm. Przyjmujemy zamówienia na dostarczanie smacznych i wysokiej jakości potraw, które przygotowujemy ze świeżych składników w naszej restauracji. Na życzenie przygotujemy dania obiadowe, mięsa, przekąski, dania zimnego bufetu oraz każdą inną potrawę!

 

W restauracji Plażowej przez cały rok organizujemy imprezy okolicznościowe m.in.: komunie, chrzciny, urodziny, spotkania integracyjne, stypy, wesela. Posiadamy bogate doświadczenie w przygotowaniu tego typu imprez. Poza tym, spełnimy niestandardowe prośby naszych gości i dzięki temu wszyscy mogą być pewni, że zorganizujemy idealne przyjęcie.

 

 

 

Przewiń do góry Skip to content